Vždy nás potešia vaše pozitívne

recenzie

Hodnotenie Escape Room

Super zážitok

Super zážitok. Vhodný výber miesta. Priamo v centre. Zaujímavý príbeh hry s názvom Pyramída. Určite sa prídem pozrieť na druhú hru. Game Master veľmi príjemný a priateľský. Hodnotím 5 hviezdičiek.

Hodnotenie Escape Room

Nádherný priestor

Nová unikovka v centre Košíc, ktorá príjemne prekvapila náročnosťou hry a príjemným gamemasterom. Nádherné priestory a dizajn hry, vrelo odporúčam aj tým najnáročnejším hráčom.

Hodnotenie Escape Room

Jednoznačne odporúčam

Hodnotenie Escape Room

One of the best indoor activities in Košice

It is one of the best indoor activities you can do in Košice. I did the room with my friends and loved the experience. It is fun, thrilling and very cleverly designed. These Escape Rooms are the perfect activity to do with groups and friends.
The lobby is beautifully decorated and the staff are excellent, especially if you are an English speaker, you wont find any struggles to communicate. The rooms are fun and creative, and overall we had a fabulous experience.
Really great and interesting. Highly recommended to try on your own!

Hodnotenie Escape Room

Dobre sme sa zabavili

Výborne premyslená hra. Dobre sme sa zabavili a nasmiali. Úroveň hry trochu na potrapenie hlavy no odporúčam všetkými desiatimi.

Hodnotenie Escape Room

Po prvý krát...

Únikovú hru som hrala po prvý krát v živote. Úprimne, bolo to skvelé a naozaj nad moje očakávania. Strávili sme tu nezabudnuteľné chvíle i keď hra pyramída nám dala poriadne zabrať. Nemôžem zabudnúť opomenúť celkový dizajn a prevedenie hry, ktoré nás veľmi milo prekvapilo. Majitelia boli veľmi milí a trpezliví. Odporúčam vyskúšať.